News in levels

معرفی اپلیکیشن news in levels برای تقویت زبان
باید به این موضوع اذعان داشت که امروزه یادگیری زبان با استفاده از روش ها و متدهای متفاوتی است.
روش های مختلفی برای یادگیری زبان وجود دارد ک هر هفته به بررسی یکی از آن‌ ها به صورت یک مطلب جداگانه میپردازیم. اما امروز قصد داریم تا شما را با یکی از جذاب ترین روش های یادگیری زبان آشنا کنیم،
یادگیری و گوش دادن به اخبار انگلیسی با استفاده از اپلیکیشن news in levels است ک یکی از برنامه هایی است که به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از آن مهارت زبان انگلیسی و مطبوعات خود را ارتقا دهید. شما می توانید در اپلیکیشن news in levels اخبار کوتاهی را به زبان انگلیسی به صورت روزانه دریافت کرده و این اخبار را مطالعه کنید. در این برنامه جدیدترین اخبار از منابع مختلف خبری نظیره BBC، CNN، VOA، Fox News و… جمع‌ آوری شده و به کاربران ارائه می شود تا افراد بتوانند به تازه ترین اخبار روز دنیا در حوزه ‌هایی که به آن علاقه ‌مند هستند دسترسی پیدا کرده و با استفاده از این اخبار بتوانند تسلط خود به زبان انگلیسی را نیز افزایش دهند.
ویژگی های اپلیکیشن news in levels
اپلیکیشن news in levels ویژگی ‌های خاص و منحصر به فردی دارد که باعث شده تا این برنامه به نسبت سایر برنامه‌ های آموزش زبان انگلیسی جایگاه ویژه ‌ای در بین کاربران پیدا کند. در وهله اول باید گفت که این اپلیکیشن هم برای سیستم عامل اندروید و هم برای سیستم عامل iOS قابل دانلود است.
ویژگی دیگر این اپلیکیشن آن است که شما می توانید در آن اخبار را به شکل بسیار کوتاه و جذاب دریافت کنید. در واقع اپلیکیشن news in levels سعی کرده تا اخبار را به شیوه ای در اختیار کاربر قرار دهد که برای مطالعه آن نیاز نباشد تا مدت زمان طولانی را صرف کند و همین موضوع باعث شده تا کاربران در هنگام استفاده از این اپلیکیشن خسته نشوند.
اتفاق جذابی که در برنامه news in levels رخ داده است، این است که شما می توانید جدیدترین اخبار جهان را در سه سطح مختلف دریافت کنید. اگر در سطح مبتدی از نظر تسلط به زبان هستید می‌توانید اخباری که متن آن ساده است را دریافت کرده و اگر در سطح متوسط یا حرفه ای هستید، اخباری با جملات پیچیده و لغت های سخت برای شما ارسال خواهد شد.
 مهم ترین ویژگی موجود در اپلیکیشن news in levels این است که امکان تعیین سطح زبان انگلیسی نیز در این برنامه فراهم شده است و شما در این اپلیکیشن می توانید با پاسخ به سوال های مشخص شده، سطح زبان انگلیسی خود را از نظر واژگان سنجیده و سپس اخباری را دریافت کنید که متناسب با سطح زبان شما است.

دانلود اَپلیکیشن news in levels 👇👇👇

News in levels